Dramaty posłanki Lewicy. To ZDJĘCIE ze stołówki w Karpaczu podbija sieć

Posłanka Nowej Lewicy Anita Sowińska brała udział w XXX Forum Ekonomicznym. Postanowiła się podzielić spostrzeżeniami po imprezie w Karpaczu. Na swoim profilu na Twitterze odniosła się do... serwowanego tam jedzenia. Dyskusja nie odbyła się po myśli polityk.

Karpacz
twitter.com/anitasowinska; twitter.com/Economic_Forum_ screen

W dniach 7-9 września odbyło się w Karpaczu Forum Ekonomiczne. Podczas trzydniowych obrad przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i kultury dyskutowali o najważniejszych wyzwaniach stojących przed Polską i Europą w dobie pandemii.

Forum uznawane jest za najważniejsze wydarzenie gospodarcze  w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Świadczy o tym chociażby liczba osób, które wzięły udział w imprezie. W tym roku było to ponad 6 tys. osób. Podczas platformy spotkań dyskutowano o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów. Przedstawiano także konkretne rozwiązania i innowacyjne idee.

W spotkaniach brali udział politycy, biznesmeni, ludzie nauki i kultury z kraju i zagranicy. Jedną z uczestniczek była posłanka opozycji Anita Sowińska. Zapraszała na debatę „Elektromobilność – rekomendacja rozwiązań ustawowych”, w której była panelistką.

Jak podała, uczestniczyła również w debacie „Być albo nie być ‚Fit for 55’ – polski punkt widzenia”.

Zaczyna się ciekawie od metafory: ludzkość utuczyła się na energii z paliw kopalnych. Czas na mądrą dietę, aby nie tylko być „fit”, ale także uniknąć efektu jo-jo

– podała.

Polityk zwróciła uwagę na kuchnię podczas imprezy w Karpaczu.

Forum Ekonomiczne w Karpaczu zostało w dużej części poświęcone zrównoważonemu rozwojowi. Tymczasem w Hotelu Gołębiewski, gdzie odbywa się #Forum2021 nie było ANI JEDNEGO obiadowego posiłku wegetariańskiego. Osoby, które nie chcą jeść mięsa są w Polsce dyskryminowane

– napisała na Twitterze.

Zamieściła zdjęcie i to wystarczyło.

Zaczęto drwić z posłanki.

Posłance odpowiedział też były premier, Janusz Piechociński.

Pod wpisem próbowano stawać w obronie posłanki. Lecz były to odosobnione przypadki.

Sugerowano, że na zdjęciu, jakie udostępniła posłanka, widać tylko część lady z jedzeniem.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#polityka

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo