Z OSTATNIEJ CHWILI

Sejm będzie dalej pracował nad projektem budżetu na 2023 rok • • •

Oburzające zachowanie Anglików po meczu! Grożą rodzinie Kamila Glika

Kamil Glik znalazł się na celowniku Anglików po remisie Biało-czerwonych z wicemistrzami Europy 1:1 w eliminacjach mistrzostw świata. Piłkarz reprezentacji Polski został oskarżony o rasizm, a jego żona otrzymuje pogróżki od tamtejszych kibiców.

Anglicy grożą rodzinie Kamila Glika po meczu w Warszawie
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Polscy piłkarze rozegrali bardzo dobre spotkanie w eliminacjach mistrzostw świata. W środowy wieczór na Stadionie Narodowym zremisowali 1:1 z faworyzowanymi wicemistrzami Europy - Anglikami. Rywalom bardzo ciężko pogodzić się z pierwszą stratą punktów w tych rozgrywkach. Po meczu zaczęli oskarżać o rasizm Kamila Glika, a FIFA otrzymała od przedstawicieli "Synów Albionu" oficjalną skargę.

Piłkarskie władze mają zbadać czy obrońca Biało-czerwonych nie obrażał w rasistowski sposób zawodnika Anglików Kyle Walkera.

Jesteśmy w trakcie analizy oficjalnych raportów ze spotkania eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Polską i Anglią. Informacje zostaną ocenione przez właściwe organy dyscyplinarne, potem zostanie podjęta decyzja o kolejnych krokach

- oświadczyli przedstawiciele FIFA.

Anglicy grożą rodzinie Glika

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że żona Glika otrzymuje wulgarne wiadomości od kibiców angielskich. Marta Glik opublikowała w mediach społecznościowych wyzwiska i życzenia śmierci wobec piłkarza i całej jego rodziny, jakie po środowym meczu napływają do niej z Wysp Brytyjskich.

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Kamil Glik #piłka nożna #rasizm ##POLENG

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo