Staszewski zaatakował rzecznika MSZ. Poseł PiS na Albicli: Najbardziej homofobiczna jest doktryna LGBT

"Bart Staszewski pokazał, że największym homofobem jest on sam" - ocenia na Albicli poseł Kazimierz Smoliński. To komentarz do akcji aktywisty pro-LGBT, który zaatakował nowego rzecznika MSZ homofobicznym wpisem. - Najbardziej nietolerancyjna i homofobiczna jest właśnie doktryna LGBT - dodaje poseł PiS.

Bart Staszewski
facebook.com/bartstaszewski

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że od 1 września rzecznikiem prasowym resortu został Łukasz Jasina. Do tej nominacji odniósł się Bart Staszewski - aktywista, znany z akcji wieszania fałszywych znaków przy nazwach miejscowości z hasłem "Strefa wolna od LGBT". 

Jak informowaliśmy w Niezalezna.pl, Staszewski, odnosząc się do nominacji Jasiny, nawiązał do absolutnie prywatnych kwestii, sugerując, że nowy rzecznik MSZ jest homoseksualistą. Z wpisu wynika, że jeżeli nowy rzecznik MSZ jest gejem, to - według Staszewskiego - należy go za to wyśmiewać. Wezwał też Jasinę... do dymisji z pełnionej funkcji.

Internauci ocenili wpis działacza pro-LGBT jako dyskryminujący i homofobiczny. Do słów aktywisty Staszewskiego odniósł się na portalu Albicla.com także poseł Kazimierz Smoliński.

- Po tym jak Bart Staszewski pokazał, że największym homofobem jest on sam, teraz ochoczo zabrał się za wymuszanie na Rzeczniku MSZ rezygnacji z pracy. Dzieje się to o czym mówimy od lat - najbardziej nietolerancyjna i homofobiczna jest właśnie doktryna LGBT

- skomentował polityk Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Kazimierz Smoliński #Bart Staszewski

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo