Rodzina Jacksona chce wydać nieznane utwory zmarłego piosenkarza. "Składamy hołd Michaelowi"

Rodzina Michaela Jacksona planuje przywrócić go do życia w niewydanych nigdy wcześniej piosenkach. Król Popu zmarł w 2009 roku w wieku 50 lat, ale jego brat Tito ujawnił, że Jacksonowie mają nadzieję na nagranie nowych utworów, z niesłyszanych wcześniej prac Michaela.

Michael Jackson,
youtube.com/printscreen

Tito powiedział gazecie The Sun: „Byłoby tak miło być ponownie na płycie z Michaelem. Chcielibyśmy spróbować i zobaczyć, co się stanie”.

Jacksonowie wrócili na scenę podczas Happy Days Festival w Surrey, a Tito ujawnił również, że zespół planuje wydać swój pierwszy album studyjny od 1989 roku. 

67-letnia gwiazda powiedziała: „Myślimy o zrobieniu czegoś, więc miejmy nadzieję, że to się uda”.

Tito wcześniej ujawnił, że zespół odda hołd Michaelowi podczas swojego występu, ponieważ ikona muzyki świętowałaby w tym czasie swoje 63. urodziny. 

Zapytany, czy Michael zostanie upamiętniony podczas występu, powiedział: „Absolutnie, będzie fajnie. Zaśpiewamy piosenki z jego albumów, takie jak „Rock With You” i „Can’t Let You Get Away”.

„Od jakiegoś czasu składamy hołd Michaelowi, to jedna z moich ulubionych części show. Tęsknimy za nim i tęsknimy za byciem na nagraniach z nim”

- podkreślił.

 Źródło: niezalezna.pl,

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo