Najnowszy numer „GP”: TVNienawiść. Zagrożenie dla wolności?

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 1 września) szczególnie polecamy materiał okładkowy „TVNienawiść. Na granicy z Białorusią TVN zachował się jak na Krakowskim Przedmieściu po Smoleńsku”. Będzie też o propagandzie i dywersji w służbie napaści na Polskę we wrześniu 1939 roku. Ponadto w numerze najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata. Subskrybuj tygodnik - teraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

fragment okładki tygodnika "Gazeta Polska"
Gazeta Polska

„Ostatnie dni pokazały wyraźnie, że TVN w żaden sposób nie zmienił się od roku 2010. Jest tą samą fabryką nienawiści i hejtu, gotową, w imię swoich doraźnych interesów, sprzymierzyć się z największymi dyktatorami, usprawiedliwiając ich bandyterkę oraz wspierając ich propagandę. Tym samym jest jednym z głównych zagrożeń dla wolności w Polsce”.
- czytamy w artykule Dawida Wildsteina.

Ponadto w numerze:

  • Wojna nowej generacji. Grochmalski i Rachoń o prowokacji na granicy polsko-białoruskiej

„Z jakiego powodu tak wielu pozornie niezwiązanych ze sobą ludzi różnych profesji podnosi dokładnie ten sam postulat? Do czego potrzebne jest ujawnienie danych personalnych konkretnych żołnierzy broniących polskiej granicy? Chodzi o publiczne poddanie presji ich samych i ich rodzin. To mechanizm stosowany od lat w konfliktach zbrojnych. Takie działania prowadziło między innymi ISIS, publikując wizerunki, nazwiska i adresy amerykańskich pilotów dronów. To nie, jak chciałoby wielu publicystów, nawoływanie do zwykłego „hejtu”. Celem takich działań jest po prostu złamanie morale sił obronnych państwa, które jest przedmiotem ataku”.
- czytamy w analizie Michała Rachonia.

„Donald Tusk został wysłany do Polski, aby wznowić totalną wojnę z polskim rządem wówczas, gdy niemiecka dyplomacja uzyskała amerykańskie wsparcie dla geopolitycznego projektu Nord Stream 2. Kto jest kim w antypolskiej operacji?”
- czytamy w tekście Piotra Grochmalskiego.

  • Ocalić imigrantów, zniszczyć Europę. Zaskakujące powiązania Fundacji Ocalenie

Fundacja Ocalenie, która oskarża polskie państwo o „ufundowanie” afgańskim migrantom z Usnarza „nieludzkich warunków”, należy od niedawna do sieci radykalnych lewicowych organizacji domagającej się... zniesienia granic Unii Europejskiej. Jak sprawdziła „Gazeta Polska”, niektóre z tych stowarzyszeń atakują NATO za wrogość wobec Rosji i Chin czy też nawołują do aktów terroru, takich jak podpalanie strzeżonych ośrodków dla imigrantów.
- ujawnia Grzegorz Wierzchołowski

  • „Polska wykazała się niezwykłą postawą humanitarną”. Rozmowa z Ambasadorem Afganistanu

„Ewakuacja sojuszników z Kabulu pozostawiła w sercach Afgańczyków niezatarte ślady dobrej woli i przyjaźni okazanej nam przez Polaków. Wasza pomoc była godna pochwały, jestem wam niezwykle wdzięczny”.
- mówi ambasador Afganistanu Tahir Quadiry w wywiadzie na wyłączność dla „Gazety Polskiej”.

  • Kłamstwo i zbrodnia. Propaganda i dywersja w służbie wrześniowej napaści na Polskę

„Obchodzimy w tym roku setną rocznicę III Powstania Śląskiego. Perfidia jednego ze sztandarowych pomysłów niemieckiej propagandy, mającego posłużyć do usprawiedliwienia napaści na Polskę – prowokacji gliwickiej – polegała na tym, iż Niemcy postanowili wykorzystać siłę mitu tego powstania”. 
- kulisy niemieckich akcji propagandowych u progu wybuchu II wojny światowej opisuje Tomasz Łysiak.

Tygodnik Gazeta Polska dostępny w wygodnej prenumeracie cyfrowej
Sprawdź ofertę prenumeraty cyfrowej TUTAJ: 
https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819
 

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.
 

 

Źródło: Gazeta Polska, niezalezna.pl

#Gazeta Polska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo