Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

Weekendowa GPC: Spotkanie opozycyjnych wydmuszek

Już jutro świeżutka Gazeta Polska Codziennie, a w niej: Doczekaliśmy się, czyli o starciu gigantów intelektu i wielkich nadziei wszechtotalnej opozycji. Jacek Liziniewicz napisał o debacie publicznej Rafał Trzaskowski kontra Donald Tusk. Wielka rozmowa o przyszłości PO i całej opozycji czy głupie uśmiechy i wielka wydmuszka? Przekonamy się.

Andrys / CC0

Opozycja podzielona ws. sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, a tymczasem Putin wydaje setki milionów dolarów na wzmocnienie swojej propagandowej tuby czyli Russia Today. Nie wiąże się? Chyba jednak tak. 

Coraz bardziej lubimy wydawać pieniądze, coraz więcej wydajemy na spłatę kredytów mieszkaniowych – o tym i nie tylko o tym na stronach gospodarczych.

Polecam dział obrona narodowa – tam Paweł Kryszczak zapozna Państwa z uzbrojeniem jakim dysponują talibowie. Głównie poamerykańskie, ale i posowieckie też mają. Strach się bać!

Ale z pewnością nie strach sięgać po świeżutką GPC – w piątek w wydaniu magazynowym z dwoma dodatkami; telewizyjnym i niecodzienną. Same rarytasy!

Poleca Igor Szczęsnowicz
Wydawca

 

 


Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

#Władimir Putin #Jacek Liziniewicz #Rafał Trzaskowski #Donald Tusk #Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo