Zwiastun „Spider-Man: No Way Home” wyciekł do mediów społecznościowych

Klip, który wydaje się być zwiastunem filmu „Spider-Man: No Way Home” Sony/Marvel Studios, na krótko pojawił się w niedzielę na TikToku, zanim został usunięty w związku z roszczeniami dotyczącymi praw autorskich. 

mat. pras.

Wyciek był popularny na Twitterze i innych portalach społecznościowych, a fani dyskutowali o treści zwiastuna i udostępniali klipy w niskiej rozdzielczości oraz zrzuty ekranu ze zwiastunem. 
Oryginalny film został szybko usunięty „w odpowiedzi na zgłoszenie właściciela praw autorskich”.

Przedstawiciele Sony i Marvel Studios nie odpowiedzieli na prośby o komentarz. 

Fani Marvela spodziewali się, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się oficjalny zwiastun „No Way Home”, ponieważ Sony ma w poniedziałek zorganizować doroczną prezentację na CinemaCon w Las Vegas z zapowiedzią materiału i nowymi zwiastunami nadchodzących filmów. 

Po wydarzeniach z poprzedniego filmu „Spider-Man: Daleko od domu” z 2019 roku, ten obecny ukaże skutki ujawnienia tajnej tożsamości Spider-Mana. W fabule mają być obecni złoczyńcy z  poprzednich części Spider-Mana, w tym Alfred Molina jako Doktor Octopus. 

Nawet jeśli zwiastun zostanie pokazany na CinemaCon, niekoniecznie oznacza to jednoczesne udostępnienie zwiastuna publiczności. 

Niektóre zwiastuny pokazywane na targach branżowych zawierają nagrania z pracy w toku z niedokończonym efektami specjalnymi. 

Film „Spider-Man: No Way Home” ma ukazać się 17 grudnia. 

 

 Źródło: niezalezna.pl, thewrap.com

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo