Wojna Putina się zaczyna

„Zaczęło się. Władimir Władimirowicz robi wszystko, aby zmusić wszystkich do odbioru gazu z otwartego właśnie Nord Stream 2. Opróżnia magazyny, winduje ceny gazu. Wojna, na razie gazowa, rozpoczęta” - czytamy w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.

Andrys / CC0

„Z zakrojonymi na szeroką skalę działaniami Putina wiąże się również sytuacja na polsko-białoruskiej granicy. Tam wciąż koczują podsyłani przez Łukaszenkę muzułmańscy uchodźcy jak również i co „wybitniejsi” przedstawiciele opozycji, częstujący muzułmanów m.in. puszkami z wieprzowymi konserwami. Taa…” - pisze wydawca numeru Igor Szczęsnowicz.

Ponadto w gazecie: „Kolejny polski biskup został ukarany przez Watykan za przymykanie oczu na pedofilię wśród podległych sobie księży. Smutne to, ale konieczne, aby ten gorszący proceder został wreszcie ukrócony. Czekamy na podobne zdecydowane działania Piotrowej Stolicy wobec tzw. lawendowej mafii czyli gorszących wiernych hierarchów-homoseksualistów”.

„Jak wiadomo były prezydent USA Donald Trump to wspaniały mówca. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co miał do powodzenia na temat afgańskiej katastrofy USA i ostatnich działań swojego następcy Joe Bidena, sięgnijcie po najnowszą GPC. Warto, warto, warto” - poleca wydawca.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo