Karta Klubu Telewizji Republika daje roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo telewizji Republika w internecie i zapewnia wiele atrakcyjnych zniżek. Naprawdę opłaca się ją mieć.

Właśnie rozpoczyna się sprzedaż kart. Poza dostępem do serwisów TV Republika w internecie, karta, która kosztuje 138 zł, umożliwia prenumerowanie ze zniżką „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie”, „Nowego Państwa” i „Do Rzeczy”, zapewnia zniżki w księgarni „GP” oraz w niektórych restauracjach. Informacje o wszystkich zniżkach można znaleźć na stronie www.telewizjarepublika.pl.

Od 6 maja TV Republika będzie dostępna dla 2,5 mln abonentów Cyfrowego Polsatu. Posiadacze tego pakietu z dekoderami HD (kanał nadawany jest w standardzie MPEG-4) będą mogli oglądać w swoich telewizorach program nowej telewizji Republika, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Stacja zajmie pozycję 67. na liście kanałów operatora.
Telewizję Republika będzie można odbierać za pośrednictwem kilkunastu telewizji kablowych. Wiele z nich zdecydowało się na nadawanie sygnałów po telefonach od abonentów. – W związku z tym apelujemy do naszych widzów, aby dzwonili do lokalnych operatorów i pytali o możliwość włączenia do oferty programowej Republiki – mówi wiceprezes zarządu nowej telewizji Tomasz Sakiewicz.

– Na polskim rynku dominują grupy medialne lub państwowe firmy telewizyjne. To powoduje, że ich przekaz jest obarczony braniem pod uwagę interesów różnych grup i poprawnością polityczną. My zaś jesteśmy telewizją z gruntu niezależną – opowiada o idei powstania telewizji jej prezes Piotr Barełkowski.