8 gwiazdek i anarchia! Polityczni wandale w akcji, zniszczono tablicę biura poselskiego PiS

W Mińsku Mazowieckim nieznani sprawcy zniszczyli tablicę prowadzącą do biura poselskiego Teresy Wargockiej (Prawo i Sprawiedliwość). - Sztandarowe 8 gwiazdek traktuję jako mowę nienawiści - napisała parlamentarzystka i zapowiedziała, że sprawę zgłosi policji.

Zniszczono tablicę prowadzącą do biura poselskiego Teresy Wargockiej
twitter.com @Teresa Wargocka

W ostatnim czasie polityczne emocje są podgrzewane do granic możliwości. Tydzień temu kilkaset osób zebrało się przed Sejmem, by wyrazić swój sprzeciw przeciwko przyjęciu przez Izbę noweli ustawy medialnej. W pewnym momencie doszło do aktów przemocy wymierzonymi przez zgromadzonych wobec posła Konfederacji Dobromirem Sośnierzem. Poseł opuścił teren Sejmu w asyście policji. 

Polityczny spór coraz częściej przenosi się na ulicę. I są tego "efekty"...

- Nastroje anty PiS podsycane przez Donalda Tuska i posła Adama Szłapkę dotarły do Mińska Mazowieckiego. Zniszczono tablicę informacyjną mojego Biura Poselskiego - napisała na Twitterze poseł Teresa Wargocka (Prawo i Sprawiedliwość). 

Na tablicy wymalowano słynne "osiem gwiazdek", nawiązujące do wulgarnego hasła, wykrzykiwanego podczas antyrządowych protestów, a także hasło "anarchia". 

Poseł Wargocka napisała, że sprawę zgłosi na policję, a w pobliżu tablicy jest kamera monitoringu, która może pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców tego aktu wandalizmu. 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Teresa Wargocka #PiS

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo