Nowa wersja popularnego niemieckiego SUV-a . Znamy cenę!

Volkswagen Tiguan to najpopularniejszy SUV w Europie. Teraz na polski rynek wchodzi jego najnowsza wersja – Urban Sport. W porównaniu z podstawową wersją, widać w niej zmiany w designie oraz w wyposażeniu.

mat. pras. prod.

Debiutujący w ofercie Tiguan w wersji specjalnej Urban Sport jest dostępny z trzema silnikami do wyboru, o mocy od 150 do 190 KM oraz z napędem na przednie lub na cztery koła.

Tiguan w wersji Urban Sport różni się od podstawowej Life przede wszystkim elementami z zakresu designu – do jej wyróżników należą m.in. 18-calowe czarne obręcze kół z lekkich stopów, czarne obudowy lusterek oraz czarny spojler z tyłu w stylistyce „R”. 

Wyposażenie seryjne wersji Urban Sport obejmuje m.in. pakiety "Zawieszenie Sportowe" oraz "Premium". Pierwszy z wymienionych oferuje usztywnione amortyzatory, wzmocnione sprężyny, zawieszenie obniżone o ok. 10 mm. i progresywny układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu.

Drugi z pakietów – Premium – zawiera kamerę cofania, system radiowy Ready2Discover z usługą Streaming&Internet, system Easy Open/Easy Close oraz system automatycznego parkowania Park Assist z czujnikami parkowania.

Ceny modelu zaczynają się od 140.010 zł.

 

Źródło: niezalezna.pl, mat.pras.

#motoryzacja #technologie #innowacje #Volkswagen

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo