Platformerski radny powiatu o Kukizie: "Kurwa, szmata, w gównie utopiony"

"Kurwa, szmata, w gównie utopiony" - tak Pawła Kukiza nazwał Krzysztof Szyndlarewicz, radny powiatu namysłowskiego z PO oraz dyrektor w Stobrawskim Centrum Medycznym, gdzie 100 proc udziałów ma Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Jako pierwszy o wulgarnym i hejterskim wpisie działacza PO na Facebooku poinformował w mediach społecznościowych Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP 3 Opole.

Oto wpis Szyndlarewicza:

Szyndlarewicz kandydował do rady powiatu namysłowskiego z poparciem Platformy Obywatelskiej. Jego hasłem wyborczym była... "Siła spokoju". W jego mediach społecznościowych można znaleźć wspólne zdjęcia z politykami PO. 

To nie pierwszy taki wulgarny wybryk radnego. W styczniu 2020 r. TVP3 Opole informowało o wpisie, który Szyndlarewicz zamieścił w jednym z serwisów społecznościowych.

Można w nim przeczytać: "Z nimi nie ma już o czym dyskutować. Nie czas na debaty, opinie autorytetów, pikiety, marsze. Czas na wojnę o Polskę. "Jeb**, jeb** i się nie bać!!!".

Szyndlarewicz odmówił wówczas komentarza dziennikarzowi "Kuriera Opolskiego" mówiąc, że "z przedstawicielami reżimowych mediów nie rozmawia".

 Źródło: niezalezna.pl

 

Grzegorz Wierzchołowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo