"To prawdziwy wstyd". Jennifer Aniston zrywa relacje z nieszczepionymi przyjaciółmi

Jennifer Aniston wyjaśniła, dlaczego odcięła się od niektórych swoich przyjaciół, którzy odmówili szczepienia. Wcześniej w tym tygodniu aktorka „Przyjaciół” powiedziała, że „straciła kilka osób ze (swojej) cotygodniowej rutyny (spotkań)”, którzy zdecydowali się nie szczepić przeciwko Covid. 

You Tube

Niektórzy z jej obserwatorów na Instagramie pytali, dlaczego tak się martwi, biorąc pod uwagę, że została zaszczepiona. „Ponieważ jeśli masz (nowy) wariant, nadal możesz mnie nim zarazić” – napisała w czwartek. „Mogę trochę zachorować, ale nie zostanę przyjęta do szpitala lub umrę. Ale mogę przekazać go komuś innemu, kto nie ma szczepionki i którego zdrowie jest zagrożone (lub ma wcześniejszą chorobę) – i dlatego narażam ich życie na ryzyko”. 

Aktorka skomentowała swoją historię na Instagramie, który pozwala użytkownikom publikować zdjęcia, filmy i wiadomości, które pozostają na żywo tylko przez 24 godziny. W swoim wywiadzie dla InStyle, opublikowanym w tym tygodniu, Aniston powiedziała: Wciąż jest spora grupa ludzi, którzy są antyszczepionkami lub po prostu nie słuchają faktów. To prawdziwy wstyd. „Właśnie straciłam kilka osób w mojej cotygodniowej rutynie (spotkań), które odmówiły lub nie ujawniły (czy zostały zaszczepione, czy nie), i było to niefortunne. Czuję, że informowanie o tym jest twoim moralnym i zawodowym obowiązkiem, ponieważ nie wszyscy są poddawani testom każdego dnia”. „To trudne, ponieważ każdy ma prawo do własnej opinii – ale wiele opinii nie wydaje się opierać na niczym poza strachem lub propagandą”. 

Aniston jest jedną z najsłynniejszych aktorek na świecie, w dużej mierze dzięki jej roli Rachel w amerykańskim sitcomie „Przyjaciele”. 

Na początku tego roku obsada serialu trafiła na pierwsze strony gazet, gdy po raz pierwszy od 17 lat ponownie spotkali się na ekranie. 

Aniston pobiła rekord na Instagramie, kiedy dołączyła do platformy mediów społecznościowych w 2019 roku, a teraz ma 37 milionów obserwujących. 

 

 



Źródło: niezalezna.pl, BBC

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo