Od 6 maja Telewizja Republika w Twoim telewizorze

Z radością informujemy, że Cyfrowy Polsat i Telewizja Niezależna SA podpisały umowę, na mocy której nowy polski kanał informacyjno-publicystyczny Telewizja Republika znajdzie się w ofercie rodzinnego pakietu Familijny Max HD, dostępnego na platformie

telewizjarepublika.pl
Z radością informujemy, że Cyfrowy Polsat i Telewizja Niezależna SA podpisały umowę, na mocy której nowy polski kanał informacyjno-publicystyczny Telewizja Republika znajdzie się w ofercie rodzinnego pakietu Familijny Max HD, dostępnego na platformie Cyfrowy Polsat.

Już od 6 maja wszyscy abonenci tego pakietu posiadający dekodery HD (kanał nadawany jest w standardzie MPEG-4) będą mogli oglądać w swoich telewizorach program nowej Telewizji Republika, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów! Stacja zajmie pozycję 67 na liście kanałów operatora.

Poza platformą Cyfrowy Polsat stację TV Republika będzie można także odbierać za pośrednictwem telewizji kablowych.

Jesteśmy przekonani, że obecność Telewizji Republika na platformie Cyfrowy Polsat będzie stanowiła dodatkową wartość zarówno dla abonentów platformy, jak i dla Telewizji Republika, której przysporzy wielu nowych widzów.


 

 Źródło: telewizjarepublika.pl

 

telewizjarepublika.pl
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo