Siatkarz-prowokator z Rosji znów dał o sobie znać. "To idiota" - mówi były reprezentant Polski

Aleksiej Spiridonow nie zmądrzał ani trochę - to wniosek po kolejnych wpisach rosyjskiego prowokatora uprawiającego siatkówkę. W mediach społecznościowych nabija się on z porażki Polaków, prowokując kibiców. Były reprezentant Polski Marcin Możdżonek mówi wprost: "To idiota, kretyn".

Aleksiej Spiridonow
By MaryG90 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25312669

Słynący ze skandalicznych zachowań rosyjski siatkarz Aleksiej Spiridonow znów dał o sobie znać po przegranym przez Polskę ćwierćfinale igrzysk olimpijskich. Tym razem sportowiec-prowokator wrzucał na Instagrama zdjęcia polskiej drużyny, w tym płaczącego Bartosza Kurka, jak również pozował w koszulce reprezentacji Polski, nabijając się z porażki biało-czerwonych. To absolutne złamanie zasad fair-play w sporcie. 

To nie pierwszy raz, gdy Spiridonow zachowuje się skandalicznie. Podczas mistrzostw świata w 2014 roku rozgrywanych w naszym kraju po zdobyciu punktów udawał, że strzela do polskiej publiczności z karabinu maszynowego. Obrażał także Polaków w sieci, używając przy tym wulgaryzmów. 

O tym, jakim człowiekiem jest Rosjanin, świadczą jego czyny - co widzą też ludzie, którzy mieli okazję grać z nim na jednym parkiecie: razem w drużynie lub przeciwko niemu.

Były reprezentant Polski Marcin Możdżonek podczas "Hejt Parku" w Kanale Sportowym powiedział wprost, co myśli o Spiridonowie. - Jest szczególną osobowością, w tym negatywnym znaczeniu. To jest po prostu idiota, kretyn. Ja się nie boję użyć tych słów. O nim jego koledzy Rosjanie mówią: się w ogóle nim nie przejmujcie. Nikt tam prawie z nim nie chce mieć nic wspólnego - przyznał. 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Marcin Możdżonek #Igrzyska Olimpijskie #Aleksiej Spiridonow

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo