Świetne wyniki wywiadu z premierem Morawieckim w TV Republika. Rekordy cytowalności

Niedzielny wywiad Tomasza Sakiewicza z premierem Mateuszem Morawieckim na antenie TV Republika osiągnął rekordy cytowalności. Z danych przekazanych przez stacje wynika, że obecnie wynik cytowań to 231 i są realne szanse, że wciąż będzie rósł.

screen TV Republika

W niedzielę wieczorem na antenie TV Republika wyemitowany został wywiad Tomasza Sakiewicza z premierem Mateuszem Morawieckim. W obszernym wywiadzie redaktor naczelny "Gazety Polskiej" rozmawiał z szefem rządu na temat m.in. Polskiego Ładu, reformy sądownictwa czy relacji Polski i USA. 

Jak wynika z danych przekazanych przez stację, opracowanych przez Press Service, wywiad osiąga rekordy cytowalności. Na stan obecny to 231 cytowań. TV Republika z dużą pewnością wskazuje, że te dane powinny jeszcze wzrosnąć.

Platformą, będącą na czele cytowań, jest serwis Twitter, ale jak zaznacza stacja - duży oddźwięk widoczny jest także w innych mediach.

Według danych Press Service zasięg - czyli liczba potencjalnych kontaktów odbiorcy z wywiadem - wynosi prawie 60 mln, a liczba realnych kontaktów - ponad 2,9 mln.

 

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo