Policja poszukuje wciąż podpalacza z Zamościa. W sieci - nowe nagranie

Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który podłożył ogień pod punkt szczepień i budynek sanepidu w Zamościu. Opublikowano kolejne nagranie, na którym widać poszukiwanego.

fot. KMP Zamość

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do podpalenia punktu szczepień oraz lokalnej siedziby sanepidu w Zamościu. Czyn ten minister Adam Niedzielski określił mianem aktu terroru i zapowiedział nagrodę za pomoc w ustaleniu i schwytaniu sprawcy podpalenia.

Już w poniedziałek policja opublikowała pierwsze nagrania pokazujące mężczyznę mającego być odpowiedzialnym za podłożenie ognia. 

W środę na antenie Polskiego Radia Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia, powiedział, że policja "jest już bardzo blisko" schwytania podpalacza z Zamościa.

Dzisiaj, na stronach zamojskiej policji pojawiło się kolejne nagranie, pokazujące tym razem moment podpalenia budynku sanepidu.

"Dla osób, które rozpoznają zarejestrowanego na publikowanym monitoringu mężczyznę lub też posiadają istotną wiedzę na temat przestępstwa uruchomiono specjalną całodobową linię telefoniczną. Informacje policjantom można przekazać dzwoniąc na numer 575 688 507. Rozmówca może pozostać anonimowy. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy przestępstwa, minister zdrowia Adam Niedzielski przewidział nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych"

- czytamy na stronach KMP w Zamościu.

 

Źródło: zamosc.policja.gov.pl, niezalezna.pl

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo