Tak manifestują Kluby "Gazety Polskiej"! Eksplozja patriotyzmu pod Trybunałem Konstytucyjnym

Manifestacja Klubów „Gazety Polskiej” to zgromadziła w sobotę tłumy na alei Szucha w Warszawie. Klubowicze, publicyści, działacze, a także politycy przekonywali, że trwa obecnie walka o suwerenność i niepodległość Polski. Reporter Niezalezna.pl wybrał się przed gmach Trybunału Konstytucyjnego. Zachęcamy do relacji. Tak manifestują Kluby „GP”!

- Okazuje się, że mobilizacja klubów to jest wielka, wspaniała sprawa, ale ta praca, którą wykonujecie jako klubowicze ma sens. Zakładajcie kluby tam, gdzie ich nie ma, rozwijajcie tam, gdzie są. Bądźcie aktywni. Ta praca ma sens. Kiedy trzeba przyjść w potrzebie Polsce, to kto przychodzi? Tylko wy

- mówił w sobotę ze sceny pod Trybunałem Konstytucyjnym redaktor naczelny „GP” i „GPC” Tomasz Sakiewicz.

Marszałek Senior: Konstytucja jest nadrzędnym prawem obowiązującym w Polsce

Macierewicz, który jest m.in. członkiem Klubu „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim, podkreślił w swoim wystąpieniu rolę i wagę polskiej konstytucji. – Polska jest tym narodem europejskim, który jako pierwszy przyjął konstytucję – przypomniał.

Wskazał jednocześnie na najważniejsze jego zdaniem jej zapisy, które m.in. mówią, że to właśnie konstytucja jest nadrzędnym prawem obowiązującym w Polsce oraz na zapisy dot. ochrony życia ludzkiego  i małżeństwa, które jak mówił – „jest fundamentem bytu narodowego”. – Bo niczym innym naród nie jest, jak rodziną rodzin. Musimy rodzinę bronić wspierać, rozwijać. Bez rozwoju demograficznego, bez wsparcia rodziny, nie będzie Polaków i nie będzie Polski– mówił.

Kowalski: Ani kroku w tył

- Jakie są marzenia tych brukselskich bęcwałów, którzy zdradzili własne narody i kiszą się we własnym sosie. A to wymyślą, że nie będzie wolno jeździć samochodami za parę lat, a to nie będzie można jeść mięsa za parę lat, a to trzeba będzie pozamykać elektrownie i to już całkiem niedługo. Do czego to prowadzi? Czy Europa będzie silna? Nie. Żarcie korzonków i trawy, jazda rowerem i siedzenie w ciemności to sprowadzenie Europy do Chin w czasach Mao Zedonga. Oni zamienią Europę w komunistyczny burdel, który nawet sami Chińczycy musieli obalić 

– mówił Kowalski tłumacząc, że do tego doprowadza rządy ‘”tych Brukselskich ciemniaków”.

Majdzik: Rośniemy w siłę i potęgę

- Bolszewicka Rosja zablokowała nam Plan Marshalla, ale teraz mamy drugą szansę. To, co robi polski rząd gospodarczo, Mierzeję Wiślaną, Centralny Port Komunikacyjny, zobaczcie! Rośniemy w siłę i potęgę. Tego nam nie wolno zaprzepaścić! Nie wolno nam odebrać rządu demokratycznego i wolnego, który pomaga Polakom i Polsce! Nie możemy też pozwolić na rozbicie prawicy, jedności. Pamiętajmy! Wroga Tuska po to tu wysłano, aby zniszczył Polską państwowość, polski naród, aby był dalej zniewolony! Do tego nie dopuścimy! Wierzę, że Warszawa, Kraków i inne miasta w Polsce się ockną!

- grzmiał działacz opozycji antykomunistycznej z czasów PRL.

Relacja z manifestacji poniżej:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo