Monika Dryl: Ten rok wszystkim nam dał mocno w kość. Wakacje spędzi na łonie natury

Aktorka podkreśla, że wybrała taką formę wypoczynku, która pozwoli jej zresetować umysł i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Nie ukrywa, że lockdown i związane z nim ograniczenia, a przede wszystkim zdalne nauczanie, były dla niej bardzo męczące. Musiała się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, które przysporzyły jej wielu problemów. Urlop działa więc na nią zbawiennie, bo wreszcie może się oderwać od szarej rzeczywistości.

Facebook.com/drylmonika/

Podczas tegorocznych wakacji Monika Dryl miała sporo czasu na naukę windsurfingu, jazdę konną i budowanie zamków z piasku. Aktorka wypoczywała m.in. na Warmii oraz nad polskim morzem.

– Zorganizowałam te wakacje tak, żebyśmy byli blisko natury, żeby nam odpoczęła głowa, zrelaksowała się. Przede wszystkim natura, bo dużo spędzamy czasu z końmi, na wodzie, żeglujemy, zaraz czeka nas rejs po Bałtyku, więc wychodzimy w głęboką naturę, idziemy  oczyszczać głowy

– mówi agencji Newseria Lifestyle Monika Dryl.

Jak podkreśla, bardzo potrzebowała takiej chwili wytchnienia. Wiedziała, że te wakacje musi spędzić z dala od zgiełku, bo potrzebuje odpowiednich warunków do tego, żeby zebrać myśli. Aktorka nie ukrywa, że bardzo precyzyjnie zaplanowała wyjazd i zadbała o konkretne atrakcje. Pomysł zrodził się podczas lockdownu.

– Chyba pierwszy raz w życiu jestem tak fantastycznie zorganizowana, jeżeli chodzi o wakacje, ale myślę, że to wynika przede wszystkim z tego, że naprawdę ten rok wszystkim nam dał mocno w kość. Ja też z moim dzieckiem siedzieliśmy cały czas w domu, byliśmy razem i byliśmy zmęczeni tym, że jestem nauczycielką, dobrym, złym policjantem i cały czas stoję na straży nauczania zdalnego i przebywamy w tym szaleństwie 24 godziny na dobę

– mówi Monika Dryl.

 

Źródło: niezalezna.pl, newseria.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo