Walczymy i świętujemy

Ten weekend zapowiada się niezwykle. 31 lipca o godz. 12 pod Trybunałem Konstytucyjnym kluby „Gazety Polskiej” organizują manifestację w obronie suwerenności Polski. Zapraszamy każdego, kto kocha Polskę. To nasz głos w sprawie przyszłości Ojczyzny i całej Europy. To głos za niepodległością, uznaniem demokratycznej woli narodów, ale także głos w sprawie tego, czym powinna być Unia Europejska.

Zabierzmy ze sobą banery, które mogą nam także towarzyszyć na innych spotkaniach. Nie ma lepszego miejsca dla klubów „Gazety Polskiej” i naszych Czytelników niż obchody Powstania Warszawskiego. Na samej manifestacji pod trybunałem planujemy zaśpiewać kilka pieśni powstańczych. Ale obchody powstania będą trwały już wtedy w najlepsze. Warszawa będzie pełna takich miejsc. Czytelnicy „GP” tradycyjnie spotykają się 1 sierpnia przed głównym wejściem na Powązki Wojskowe zaraz po obchodach godziny W. Rozdajemy śpiewnik i śpiewamy pieśni.

Niech tego dnia Warszawa będzie pełna naszych klubowiczów. Cieszmy się odzyskaną wolnością, uczcijmy bohaterów i poległych i walczmy o to, by takie tragedie nie musiały się powtarzać.

 

 

Źródło:

#Gazeta Polska Codziennie

Tomasz Sakiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo