Rozebrana trzylatka... spacerowała z psem po mieście

Policjanci z Rawy Mazowieckiej odnaleźli trzyletnią dziewczynkę, która wymknęła się spod opieki babci. Szła z psem ulicą. Była bez ubrania i butów - podała rzeczniczka rawskiej policji mł.asp. Agata Krawczyk. O zniknięciu dziewczynki - jak zaznaczyła rzeczniczka - policję zawiadomiła zdenerwowana babcia, która opiekowała się trzylatką.

pixabay.com

"Dyżurny natychmiast podniósł alarm w całej jednostce. Wszystkie patrole policji zostały skierowane do poszukiwań. W tym czasie jedna z kobiet jadących ulicą Skierniewicką zauważyła idącą chodnikiem małą dziewczynkę z psem" - relacjonowała Krawczyk.

Kobieta, nie widząc żadnego opiekuna, zatrzymała się, aby pomóc maluchowi. Dziecko było bez ubrania i butów. Zaledwie po chwili dotarł do nich także patrol. Trzylatka na widok policjantki rzuciła się jej na szyję

 - podkreśliła. " Z uśmiechem na twarzy, cała i zdrowa dziewczynka została odwieziona do babci" - opisywała.

Policjanci - jak przekazała rzeczniczka - ustalili, że dziecko wymknęło się z podwórka, gdy babcia na chwilę weszła do domu. "Dziewczynka powiedziała mundurowym, że pobiegła za motylkiem i chciała iść do dzieci na plac zabaw" - poinformowała Krawczyk. 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Łódzkie #Rawa Mazowiecka #trzylatka #policja

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo