Rywalka polskiej pary skreczowała

Paula Badosa, Hiszpanka, która w drugiej rundzie turnieju singla kobiet pokonała Igę Świątek, a dziś znów miała stanąć naprzeciw Polki w turnieju miksta - skreczowała w meczu z Czeszką Marketą Vondrousovą w ćwierćfinale rywalizacji singlistek. Sprawa meczu mikstowego, który ma odbyć się dziś - stanęła pod znakiem zapytania.

Paula Badosa
fot. si.robi - https://www.flickr.com/photos/16732597@N07/48306232801/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80465197

Dziś Paula Badosa wraz z Pablo Carreno Bustą miała zmierzyć się w pierwszej rundzie rywalizacji miksta z polską parą - Iga Świątek i Łukasz Kubot. Wcześniej, w drugiej rundzie turnieju singla pań, nasza najlepsza rakieta musiała uznać wyższość Hiszpanki.

Tym razem jednak dalszy udział Badosy i meczu miksta stanął pod znakiem zapytania.

Hiszpańska tenisistka skreczowała po przegranym 3:6 secie w meczu ćwierćfinałowym singla z Czeszką Marketą Vondrousovą, która wcześniej pokonała jedną z faworytek turnieju - Japonkę Naomi Osakę.

W mediach społecznościowych pojawiły się fotografie, na których widzimy, że Badosa opuszcza kort na wózku inwalidzkim. Media podkreślają, że rozgrywki tenisistów odbywają się w ogromnym upale.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter.com

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo