Polska będzie krajem niepodległym i demokratycznym? Toczy się decydujący bój. Prześlij dalej nasz apel

31 lipca w samo południe pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie odbędzie się manifestacja "Po stronie Polski", organizowana przez Kluby "Gazety Polskiej". Odbędzie się ona kilka dni przed ważnym posiedzeniem TK, które ma rozstrzygnąć kwestię związaną z wyższością prawa unijnego nad prawem krajowym. - Przede wszystkim chcemy wesprzeć sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy są atakowani przez niemal wszystkie mainstreamowe media - mówi nam Ryszard Kapuściński, przewodniczący Klubów "GP". Wszyscy, którym dobro Polski leży na sercu, stawmy się w samo południe 31 lipca w Warszawie przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w al. Szucha. Wyślij nasz apel do rodziny, krewnych i znajomych.

Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

W sierpniu Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego zgodność z Konstytucją RP wybranych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej. Przez wielu komentatorów - werdykt TK w tej sprawie rozstrzygnie kwestię - czy prawo Unii Europejskiej może stać ponad prawem krajowym.

Trybunał rozpozna sprawę w pełnym składzie, któremu przewodniczyć będzie prezes TK, Julia Przyłębska.

W związku ze zbliżającą się rozprawą, 31 lipca 2021 r. o godzinie 12.00 na al. Szucha w Warszawie, pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego, odbędzie się organizowana przez Kluby "Gazety Polskiej" manifestacja pod hasłem "Po stronie Polski".

Dziś zwracamy się ze szczególnym apelem do wszystkich sympatyków Strefy Wolnego Słowa i osób, którym dobro Polski leży na sercu z apelem:

„Stań po stronie Polski! W tej chwili toczy się decydujący bój o to, czy Polska będzie krajem niepodległym i demokratycznym, państwem suwerennym w swych decyzjach i stanowiącym o sobie czy może będą decydować urzędnicy z Berlina i Brukseli? Wszyscy, którym dobro Polski leży na sercu, stawmy się w samo południe 31 lipca w Warszawie przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w al. Szucha. Wyślij tego SMS do rodziny, krewnych i znajomych - STAŃ PO STRONIE POLSKI! 31.07 godz. 12 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie”.


 

Źródło: niezalezna.pl

#Gazeta Polska #Kluby Gazety Polskiej

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo