Szef Onetu ostrzega przed naszymi mediami. My zachęcamy do lektury wtorkowej „Codziennej”

Strefa Wolnego Słowa znalazła się dziś w centrum zainteresowania wielu mediów zarówno tych polskich, jak i tych polskojęzycznych działających w naszym kraju.

Gazeta Polska Codziennie

Jak do tego doszło? Otóż Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny kontrolowanego przez koncern Ringier Axel Springer Onetu, z właściwą sobie gracją, uderzył w nasze redakcje. Zaapelował o „niekomentowanie okładki Gazety Polskiej z punktu widzenia dziennikarstwa”. 

Wypada tylko podziękować. Trudno o lepszą rekomendację dla naszej pracy.

Z tym większą przyjemnością polecam Państwu wtorkowe wydanie Gazety Polskiej Codziennie. Wcale nie będziemy w nim poświęcać wiele miejsca red. Węglarczykowi oraz grupie podległych mu dziennikarzy oraz wiernej służbie redakcji Onetu w obronie wiadomych interesów.

Zajmiemy się sprawami nieco bardziej istotnymi. 

Zastanowimy się m. in. czy jest szansa na przełamanie wielce szkodliwej dla Polski obstrukcji w Senacie, zaprosimy na manifestację przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w obronie polskiej suwerenności, a także spróbujemy przybliżyć kulisy braku Warszawy w planach odwiedzin szefowej Komisji Europejskiej, Niemki Ursuli von der Leyen.

Jako wydawca wtorkowej „Codziennej” polecam Państwu rozmowę z urodzoną we Wrocławiu Dominiką Zamarą, najlepszym obecnie sopranem we Włoszech. Uzdolniona solistka odpowie m.in. na pytanie czy widzi swoje miejsce w Polsce.

Serdecznie zapraszam do lektury.


 

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

#Gazeta Polska Codziennie

Paweł Woźniak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo