Pijani rodzice leżeli na chodniku. A wózek z synkiem czekał obok

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na Jelonkach. Pijani rodzice leżeli na chodniku, a obok stał wózek z ich 2-letnim synem. Interweniowali strażnicy miejscy.

pixabay.com

Tuż po godz. 22 w sobotę patrolujący jedno z osiedli na Jelonkach usłyszeli płacz dziecka. "Zwróciło to uwagę strażników, którzy natychmiast pobiegli w tym kierunku" - powiedział w rozmowie z mediami w poniedziałek Jerzy Jabraszko ze Straży Miejskiej. Gdy przybyli na miejsce, zobaczyli dwójkę dorosłych leżących na chodniku, obok stał wózek z 2-letnim chłopczykiem, który głośno płakał. "Para była tak pijana, że nie byli stanie wstać ani utrzymać się na nogach" - przekazał strażnik.

Strażakom udało się ustalić, że 42-letni mężczyzna i kobieta są rodzicami chłopca. Natychmiast wezwano patrol policji, który wykonał badanie alkomatem. "Okazało się, że kobieta ma ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a mężczyzna – 3,4 promila" - wskazał Jabraszko. Sprawą zajęli się policjanci, którzy zabrali pijanych rodziców i zapewnili opiekę chłopcu. 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Warszawa #patologia #pijani rodzice

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo