Janda - odstaw internet! Co "odkryli" fani Tuska, a aktorka uwierzyła?

To się popisali na facebookowej grupie fanów Donalda Tuska. Wśród nich Krystyna Janda, która powiela prymitywne fejki. Aktorka niby powinna wczuwać się w rolę, ale żeby aż tak popłynąć... Już dzisiaj zapowiadamy - za niespełna tydzień będzie demonstracja Klubów "Gazety Polskiej". Wtedy Janda i jej znajomi powinni uważniej oglądać zdjęcia.

Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Zapowiadając kilka dni temu demonstrację Klubów Gazety Polskiej, która odbędzie się 31 lipca, na portalu Niezalezna.pl przypomnieliśmy zdjęcie z poprzedniej - z lutego 2020 r., gdy tysiące Polaków protestowało przez Trybunałem Konstytucyjnym.

Nie sądziliśmy, że wywoła ono takie poruszenie wśród fanów... Donalda Tuska.

Na facebookowej grupie „Ruch-Donalda Tuska” jeden z internautów popisał się teorią spiskową.

„Dzisiejsza manifestacja pod TK organizowana przed gazetę Sakiewicza i TVP Info Przyjrzycie się ubiorom manifestantów w pełni lata” (pis. oryg.)

- czytamy. Wpis pojawił się w sobotę.

To że w sieci rozmaite anonimy wypisują bzdury - niestety, bywa dość często. Ale że takie brednie podaje dalej Krystyna Janda - nieco nas zaskoczyło.

Niektórzy chyba powinni odstawić internet, bo szkodzi.

Jednocześnie przypominamy, że 31 lipca w samo południe pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie odbędzie się manifestacja "Po stronie Polski", organizowana przez Kluby "Gazety Polskiej". Odbędzie się przed ważnym posiedzeniem TK, które ma rozstrzygnąć kwestię związaną z wyższością prawa unijnego nad prawem krajowym. 

 

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Aleksander Mimier
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo