Chciał przejechać pieszych. Policja szuka kierowcy bmw

Policjanci z Radymna na Podkarpaciu poszukują kierowcy bmw, który próbował przejechać pieszych na parkingu w pobliżu miejscowego kąpieliska. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

pixabay.com/fsHH

Jak przekazała aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, do zdarzenia doszło w nocy przed godz. 3.

„Wówczas policjanci otrzymali sygnał, że na parkingu przed kąpieliskiem kierowca bmw potrącił pieszego. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce nie potwierdzili tej informacji. Na parkingu stało osobowe bmw, samochód został zabezpieczony”

– dodała.

Aspirant sztabowy Długosz podkreśliła, że obecnie trwają czynności, które mają wyjaśnić sytuację. Część świadków została już ustalona, trwa poszukiwanie kolejnych. Mundurowym udało się już ustalić natomiast właściciela pojazdu. „Wciąż trwają czynności, które mają wskazać osobę, która kierowała pojazdem w nocy” – powiedziała.

W mediach pojawiło się nagranie, na którym widać jak samochód osobowy próbuje rozjechać pieszych, którzy uciekają przed pojazdem.

Policjantka nie chciała komentować nagrania, zaznaczyła, że trwa ustalanie dokładnego przebiegu tej sytuacji.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo