Dramat Bartosz Kapustki. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz dla piłkarza Legii

Bartosz Kapustka, który bardzo ekspresyjnie świętował gola strzelonego w eliminacjach Ligi Mistrzów Florze Tallinn doznał bardzo poważnej kontuzji. Młody piłkarz Legii Warszawa na boisko wróci najwcześniej za osiem miesięcy.

Bartosz Kapustka doznał kontuzji celebrując strzelenie gola dla Legii Warszawa
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Potwierdził się czarny scenariusz dotyczący kontuzji Bartosza Kapustki. 24-letni pomocnik Legii Warszawa nieszczęśliwie wylądował ciesząc się z bramki strzelonej w środę w eliminacjach Champions League. "Kapi" w 3. minucie spotkania z Florą Tallinn przeprowadził efektowny rajd przez ponad pół boiska, zdobył gola, a... chwilę później musiał opuścić murawę z grymasem bólu na twarzy.

Nogi ugięły się pod Bartoszem Kapustką

Wstępna diagnoza była mało optymistyczna. Dokładne badania tylko ją potwierdziły - Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe w kolanie i przez wiele miesięcy będzie wyłączony z gry.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że podczas meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA z Florą Tallinn Bartosz Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Leczenie i przerwa zawodnika potrwa około 8-9 miesięcy

- przekazała Legia w komunikacie.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Legia Warszawa #Bartosz Kapustka #piłka nożna

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo