Koncert ze szczepieniem. Zaśpiewa Jacek Wójcicki

W przyszłym tygodniu Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa organizuje koncert Jacka Wójcickiego dla osób, które przyjdą i zaszczepią się na miejscu przeciw COVID-19 – poinformowała Monika Wojtaś z CM Medyk.

Jacek Wójcicki
youtube.com/printscreen

Przedstawicielka rzeszowskiego Medyka przypomniała, że od początku trwania pandemii COVID-19 spółka organizuje wiele wydarzeń mających zachęcenie mieszkańców Podkarpacia do szczepień.

„Chcemy w ten sposób jak najszybciej pokonać pandemię, ograniczyć transmisję wirusa i wrócić do normalności”

– dodała Wojtaś.

Dlatego firma postanowiła w przyszły poniedziałek w kompleksie Ostoya w Jasionce k. Rzeszowa zorganizować koncert Jacka Wójcickiego. Wezmą w nim udział osoby, które przyjadą i zaszczepią się na miejscu przeciw COVID-19.

„Chcemy również mocno promować profilaktyczny program bezpłatnych badań diagnostycznych 40 plus. Dlatego podczas wydarzenia nasi pracownicy będą pomagali w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, uzyskaniu skierowania na bezpłatne badania diagnostyczne w ramach programu 40 plus i wyborze dogodnego terminu i miejsca badań”

– podkreśliła Wojtaś.

Spółka dla osób, które nie będą miały możliwości dojazdu, zorganizuje transport do Jasionki z parkingu Podpromie w Rzeszowie.

Szczepienia będą trwały od godz. 16.00. Koncert planowany jest na godz. 18.00.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo