Wyciekło nagranie, że PO "chce pokonać Kluby Gazety Polskiej". Klubowicze: "Fantaści! Ich niedoczekanie"

- Przyjmujmy masowo ludzi, bo potrzebujemy aktywu. Nas jest tutaj garstka, ale wiadomo, że ta garstka nie wygra wyborów. Musi być nas 10 razy więcej i wtedy możemy rozmawiać o tym, żeby pokonać te całe Kluby Gazety Polskiej i te inne instytucje opresyjne - mówił na spotkaniu z politykami PO w Tarnowie jeden z sympatyków tej partii. Gdy portal Niezalezna.pl opisał nagranie tej dyskusji, klubowicze "GP" z całej Polski oraz z zagranicy masowo zareagowali.

Bartosz Kalich

Spotkanie z politykami Platformy Obywatelskiej w Tarnowie przeszło już do historii. Poseł Sławomir Neumann przyznał podczas niego, że jest sfrustrowany byciem drugą kadencję w opozycji i "woli robić coś innego niż politykę". 

Przyjmujmy masowo ludzi, bo potrzebujemy aktywu. Nas jest tutaj garstka, ale wiadomo, że ta garstka nie wygra wyborów. Musi być nas 10 razy więcej i wtedy możemy rozmawiać o tym, żeby pokonać te całe Kluby Gazety Polskiej i te inne instytucje opresyjne, tylko, że musi być masa

- mówi jeden z mężczyzn na nagraniu, które w sieci zamieścił Jacek Ozdoba.

Po tekście na portalu Niezalezna.pl, opisującym tę sytuację, rozdzwoniły się telefony i zaczęły przychodzić SMS-y od klubowiczów z całej Polski i z zagranicy.

Klub "GP" z Konina oznajmił:

Wiadomo, że się boją. Nie wystarczy zmałpować... trzeba mieć mądrość w głowie i sercu, bo to daje nam siłę!

Z Krakowa-Mistrzejowic dostaliśmy krótką, ale treściwą informację: Nigdy nas nie pokonają!

Klubowicze z Braniewa - na wiadomość o tym, jak bardzo boją się ich sympatycy i politycy PO - napisali: "I tak ma być!".

Czytelniczka z krakowskiego klubu "GP" stwierdziła zaś: "Czytałam :))) Fantaści, ich niedoczekanie!!!!".

A klubowicze z Filadelfii (USA) wysłali nam ikonkę flagi polskiej i podpis: "Niech próbują!".


W tym roku mija 16 lat od powstania pierwszego klubu „Gazety Polskiej”. Klubowicze zrzeszeni w kilkuset klubach na całym świecie uczestniczą w obchodach patriotycznych, demonstracjach - zawsze dając przykład gorącego, ale jednocześnie kulturalnego i pokojowego zaangażowania w sprawy publiczne. W 2020 r. zorganizowali rwielką manifestację w obronie suwerenności Polski, podczas której wyrazili poparcie dla reformy sądownictwa. Kluby „Gazety Polskiej” organizują także coroczny Wielki Wyjazd na Węgry,

 Źródło: niezalezna.pl

 

Grzegorz Wierzchołowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo