Matka wyrwała 5-letniego synka z auta porywacza! Szokujące sceny na ulicach Nowego Jorku. WIDEO

Matka zdołała ocalić swoje dziecko, wyciągając je przez okno samochodu, którym poruszał się porywacz. Wstrząsające sceny rozegrały się w biały dzień na ulicach Nowego Jorku. Zajście od początku do końca zdołała zarejestrować kamera monitoringu.

Twitter

Trwa obława nowojorskiej policji na dwóch mężczyzn, którzy w czwartek próbowali porwać 5-latka w hrabstwie Queens w Nowym Jorku. Do zdarzenia doszło ok. godz. 20.00 na HIllside Avenue. Na opublikowanym w sieci nagraniu widać przebieg całego zajścia.

Mężczyzna podbiega do dziecka, chwyta je i biegnie w kierunku samochodu. Rzuca chłopca na tylną kanapę i usiłuje dostać się za kierownicę. W tym samym czasie z porywaczem walczy matka dziecka. 45-latka niemal wyrwała chłopca z samochodu przez uchylone okno. Po tym porywacze - na miejscu pasażera w aucie siedział jeszcze jeden mężczyzna - odjeżdżają.

Z dzielną matką rozmawiał portal nbcnewyork.com. Kobieta przekazała, że kilka sekund przed zdarzeniem rozmawiała przez telefon ze swoim mężem. Gdy tylko dostrzegła porywacza, który chwycił jej syna, zaczęła krzyczeć.

Właściciel pobliskiego sklepu przekazał z kolei portalowi, że porywacz - kilka minut przed próbą porwania - kupił u niego piwo.

Zobacz moment zdarzenia:

 

 

Źródło: nbcnewyork.com, niezalezna.pl, Twitter

Aleksander Mimier
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo