Nowy numer GPC. Marszałek spod dywanu

Jeśli chcecie przeczytać o tym jak wygląda Tomasz Grodzki schowany pod dywan to jutro skoro świt zakupcie Gazetę Polską Codziennie. Tekst Tomasza Duklanowskiego obnaża codzienną platformianą hipokryzję i typowe dla tej formacji kolesiostwo. Nawet w tak szacownym gronie jakim zdawało by się być grono senatorów RP.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Artykuł Władimira Putina o tym, że Ukraina liczy się  tylko z Rosją, a w ogóle dzisiejsza Rosja przygotowuje się, bo ma takie prawo, do zbierania swoich ziem zrobi sporo zamieszania. O tym jak go interpretują polscy i zagraniczni eksperci na stronach krajowych i światowych.

Profesor Zdzisław Krasnodębski to poważny człowiek i dlatego poważnie rozmawiamy z nim o nowym projekcie europejskich konserwatystów. Jedyna szansa dla rozpadającej się Unii?

Coraz bliżej do budowy polskiej elektrowni jądrowej. Na placu gry sa trzy lokalizacje. Nie ma wyjścia, chcemy być ekologiczni? Inwestujmy w atom!

Lubicie się wspinać? To macie szanse zostać olimpijczykami. To jedna z nowych dyscyplin igrzysk, które już za tydzień rozpoczynają się w Tokio. W sporcie.

Nawet gdybym nie był wydawcą tej gazety, to też bym ją polecał.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo