Neumann sfrustrowany byciem w opozycji! Twierdzi, że woli... robić coś innego, niż politykę

Poseł Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej nie ukrywa, że męczy go bycie w opozycji. "Wolę robić coś innego wtedy, niż politykę, bo to jest frustrujące i takie bezużyteczne" - mówi na nagraniu, które właśnie trafiło do sieci. Mówił też o Rafale Trzaskowskim czy o tym, co... zostało po rządach PO.

Sławomir Neumann
Fotomag/Gazeta Polska

Platforma Obywatelska straciła władzę w 2015 roku - najpierw Andrzej Duda pokonał Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich, a później PiS wygrał wybory parlamentarne. Politycy PO, którzy przyzwyczajeni byli do władzy, musieli na długie lata przejść do opozycji. Impas trwa już sześć lat: zmieniają się przewodniczący ugrupowania, ostatnio zdążył wrócić Donald Tusk, a Platforma wciąż nie może dogonić partii rządzącej w sondażach.

Niektórzy politycy Platformy Obywatelskiej nie ukrywają frustracji z takiego stanu rzeczy. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem Sławomira Neumanna. Polityk przyznaje, że... źle się czuje, nie będąc przy władzy. 

- Jestem drugą kadencję w opozycji. Jakoś strasznie mnie to męczy i frustruje. Wolę robić coś innego wtedy, niż politykę, bo to jest frustrujące i takie bezużyteczne

- słyszymy na nagraniu.

Dyskusja schodzi też na temat obecnego wiceszefa Platformy. - Nie wiem, skąd ta wiara, że nagle Rafał Trzaskowski zrobił  w nowym ruchu 30 procent - mówi Neumann w kolejnym fragmencie swojego "przemówienia".

Pojawiło się też pytanie: z czego ludzie zapamiętali rządy PO i co po nich zostało? Poseł Sławomir Neumann nie miał zbyt wiele punktów do wymienienia...

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Platforma Obywatelska #Sławomir Neumann

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo