"Wyborcza" chce zablokować emisję filmu "Prezydent" w TVP?

  

Serwis gazeta.pl atakuje film "Prezydent" o Lechu Kaczyńskim za "tworzenie mitów politycznych". Zdaniem Tomasza Sakiewicza, producenta filmu, to nie przypadek, gdyż istnieje możliwość, że dokument zostanie wyemitowany w TVP.

Portal gazeta.pl zamieścił dziś obszerny tekst, który sugeruje, że film "Prezydent" wyolbrzymia rolę Lecha Kaczyńskiego podczas napaści Rosji na Gruzję i tworzy w ten sposób "mity polityczne".

- Nie jest przypadkiem, że w tej chwili "Gazeta Wyborcza" w sposób absolutnie absurdalny atakuje film Joanny Lichockiej i Aleksandra Rybickiego, gdyż właśnie dostaliśmy sygnał od Telewizji Polskiej, że prawdopodobnie istnieje możliwość, iż TVP wyświetli go w nieodległej przyszłości - komentuje w rozmowie z portalem niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz.

Według naczelnego "Gazety Polskiej" - "Wyborcza" chce zapobiec temu, co się stało przy okazji "Anatomii Upadku", kiedy miliony ludzi obejrzało inny obraz Smoleńska niż przedstawiany do tej pory. 

- Teraz "GW" obawia się, że miliony ludzi obejrzą prezydenta zupełnie innego niż ten, jakiego kreowały główne media, szczególnie "Gazeta Wyborcza". Jest to kolejna próba zbudowania cenzury prewencyjnej poprzez zastraszenie rzekomo prawdziwymi analizami ludzi niemających zielonego pojęcia o polityce prezydenta - twierdzi Tomasz Sakiewicz.

Film "Prezydent" wciąż można nabyć z tygodnikiem "Gazeta Polska", ale tylko do najbliższego wtorku.

"PREZYDENT" - pierwszy film o Lechu Kaczyńskim, zobacz zwiastun: 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Chciał się wykręcić i dać łapówkę. Teraz grozi mu 10 lat

/ malopolska.policja.gov.pl

  

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Krakowie patrolujący rejon Rynku Głównego podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny, który zakłócał ciszę nocną. Za wykroczenie, którego się dopuścił ukarali 25-latka mandatem. W trakcie interwencji awanturnik zaproponował mundurowym łapówkę w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

W związku z tym, że jest to przestępstwo został zatrzymany, a policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie po zebraniu materiału dowodowego doprowadzili go do Prokuratury Kraków Śródmieście-Zachód.

W prokuraturze 25-latek usłyszał zarzuty dotyczące próby wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyźnie grozi kara  pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl