J. Kaczyński rusza w trasę po Polsce

Lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński od najbliższej niedzieli rusza w Polskę, aby promować Polski Ład. Do końca miesiąca chce odwiedzić kilkanaście miejscowości – w pierwszej kolejności Rypin i Mławę.

twitter.com/pisorgpl

Podczas niedawnego Kongresu PiS, na którym wybrano Jarosława Kaczyńskiego na kolejną kadencję jako szefa partii, delegaci podjęli też kilka uchwał, w tym dotyczącą Polskiego Ładu, w której zobowiązano partyjne struktury do aktywnego propagowania założeń Polskiego Ładu.

Prezes chce dać przykład naszym działaczom, dlatego również i on rusza w trasę po kraju z promocją Polskiego Ładu. Planuje być w tym równie aktywny, co premier Mateusz Morawiecki.
- tłumaczy polityk z otoczenia szefa PiS.

Plan zakłada że Jarosław Kaczyński do końca lipca co tydzień będzie odwiedzał inny region kraju. Pierwsze wizyty zaplanowano w Rypinie i Mławie. W kolejnym tygodniu prezes PiS odwiedzić ma prawdopodobnie m.in. województwo lubelskie.

Poza Jarosławem Kaczyńskim, spośród najważniejszych polityków PiS, objazd po kraju z Polskim Ładem kontynuować w lipcu będzie premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, a także b. premier Beata Szydło. Ponadto z mieszkańcami spotykać będą się również ministrowie, parlamentarzyści oraz działacze partii.

Chcemy, aby takie spotkania promujące Polski Ład odbyły się w każdym powiecie. Łącznie planujemy kilkaset takich spotkań.
- zapowiadają politycy PiS.

 

 

Źródło: niezależna.pl, PAP

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo