Gdzie opozycja ma Konstytucję?

Już jutro zapraszamy do lektury Gazety Polskiej Codziennie. Jest o czym poczytać. Politycy opozycji lubią się konsultować w sprawach polskiej polityki zagranicznej z czynnikami rządowymi. Szkoda tylko, że niepolskimi. Zapomnieli, gdzie mają stolicę? O tym w tekście Adriana Siwka.

Free-Photos / CC0

Nieco dalej w krzewieniu nowych wizji postępu poszli radni Warszawy. Umyślili sobie, że Warszawa będzie strefą wolną od wszelkich ruchów Pro Life i antyaborcyjnych. Nie do końca jednak wzięli pod uwagę to, co mówi o prawach obywatela Konstytucja RP. Kto wie, może ich obowiązują jakieś inne, zagraniczne, konstytucje? Pisze Jacek Liziniewicz

Donald Trump pozwał niektóre portale społecznościowe. Eksprezydentowi USA nie podobało się, że jego wypowiedzi są tam cenzurowane. Trzymamy kciuki za powodzenie panie prezydencie!

Konrad Wysocki napisał o wątpliwej tolerancji w wykonaniu liberalnych elit z Brukseli. Właśnie uchwaliły rezolucję ganiąca Węgry za to, że chcą chronić swoje dzieci przed propagandą homoseksualną w szkołach.

Już jutro wielki mecz Huberta Hurkacza o awans do finału Wimbledonu. Czy Polak zagra o pełną pulę najsłynniejszego turnieju tenisowego na świecie? O tym na kolumnach sportowych. O oszukanych Duńczykach i finale Euro też jest.

 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie,

#Gazeta Polska Codziennie

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo