Paddington 3. Zdjęcia do filmu o niesfornym misiu rozpoczną się w przyszłym roku

Niecierpliwie oczekiwany przez widzów film o przygodach misia Paddingtona będzie miał swój ciąg dalszy. Poprzednia druga część była jedną z najwyżej ocenianych produkcji przez krytyków i zebrała rekordową liczbę pozytywnych recenzji. 

mat. pras.

Prace nad Paddington 3 rozpoczną się w przyszłym roku, poinformowało studio. Będzie to następna  kinowa wycieczka niedźwiedzia kochającego marmoladę. 

Film będzie kontynuacją docenionego przez krytyków i widzów Paddington 2, uważanego przez niektórych za jeden z najlepszych filmów wszechczasów. Zapowiedź nadchodzącej trzeciej części nadeszła z Cannes, gdzie StudioCanal poinformowało festiwalowiczów o liście nadchodzących filmów. 
Co może być ulgą dla fanów, zespół scenarzystów i producentów, który nakręcił poprzednie dwa filmy, wraca na pokład, ale fabuła, obsada i miejsce filmowania są trzymane w tajemnicy. Paddingtonowi w wersji oryginalnej podkłada głos Ben Whishaw, a Hugh Bonneville i Sally Hawkins grają rodzinę, która go przyjęła. 

Wśród poprzednich członków obsady znaleźli się Peter Capaldi, Nicole Kidman i Hugh Grant - który zdobył pochwały za rolę nikczemnego aktora Phoenixa Buchanana w drugim filmie. Film był przebojem kasowym, który łącznie przyniósł około 500 milionów dolarów.

Część druga filmu pozostaje jedną z najwyżej ocenianych filmów, dopiero niedawno tracąc swój rekord 100% pozytywnych recenzji. 

Miś Paddington został stworzony przez Michaela Bonda i nazwany na cześć londyńskiej stacji, na której został znaleziony. 

Po raz pierwszy pojawił się w 1958 roku w książce A Bear Called Paddington, która opowiadała, jak został wyrzucony z mrocznego Peru i udał się do Wielkiej Brytanii, gdzie został adoptowany przez rodzinę Brownów. Michael Bond zmarł w 2017 roku i to jemu poświęcono drugą część filmu. 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo