Szukają podejrzanego o morderstwo. Ma charakterystyczne tatuaże

Policja i prokuratura z Bełchatowa (Łódzkie) poszukuje listem gończym Tomasza Tomczaka, 44-letniego mieszkańca tego miasta, podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. Organy ścigania na razie nie ujawniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

Poszukiwany Tomasz Tomczak
fot. Policja

O poszukiwaniach poinformowała w środę rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi Joanna Kącka.

"Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku. Do zabójstwa 39-letniej kobiety doszło w mieszkaniu sprawcy. Podejrzany ukrywa się przed organami ścigania" - podała.

Od kilku dni policja i prokuratura dla dobra prowadzonego śledztwa wstrzymują się od podawania szczegółów zbrodni. Wiadomo jedynie, że zwłoki ofiary znaleziono 3 lipca w jednym z mieszkań na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Tomasza Tomczaka i mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 478465211 lub nr alarmowym 112.

Wizerunek poszukiwanego, którego z tłumu wyróżnia bardzo charakterystyczny tatuaż na głowie, który przedstawiamy powyżej.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP, KPP Bełchatów

#Bełchatów #łódzkie #poszukiwany #policja

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo