Rana Harrisona Forda poważniejsza niż myślano. Prace nad „Indiana Jones 5” opóźnione

Harrison Ford wymaga operacji barku po kontuzji na planie nowego filmu z jego udziałem. Produkcja „Indiana Jones 5” z tego powodu zostanie najprawdopodobniej opóźniona o 3 miesiące.

Harrison Ford,
youtube.com/printscreen

Zdjęcia do filmu o nowych przygodach Indiany Jonesa z udziałem Harrisona Forda zostaną opóźnione przez jego niedawną kontuzję, która według brytyjskiego „The Sun” może być poważniejsza niż początkowo sądzono. 

78-letnia gwiazda zraniła się w ramię podczas próby sceny walki w zeszłym tygodniu. W tym czasie Disney poinformował w oświadczeniu, że produkcja będzie kontynuowana zgodnie z planem, ale zastrzegł, że harmonogram zostanie „przekonfigurowany w razie potrzeby”, gdy będzie jasne, jakiego rodzaju opieki wymaga aktor. 

W zeszłym tygodniu „The Sun” napisał, że brytyjska produkcja filmu – która została już opóźniona przez pandemię koronawirusa – została zatrzymana z powodu kontuzji, która według „informatora z branży” jest „gorsza niż początkowo sądzono.

Opóźnienie produkcji prawdopodobnie wyniesie teraz „co najmniej trzy miesiące”. 

Premiera „Indiana Jones 5” została początkowo zaplanowana na 9 lipca 2021 r. Jednak z powodu pandemii poinformowano później, że robocza data premiery to 29 lipca 2022 r. 

W czasie kiedy produkcja rozpoczęła się, ograniczenia pandemiczne zaczęły się rozluźniać. Harrison Ford słynął z wielu własnych wyczynów kaskaderskich w poprzednich filmach „Indiana Jones”. Zdjęcia w mediach społecznościowych z planu piątej części wskazują jednak, że tym razem używa dublera.

 Źródło: niezalezna.pl, wonderwall.com,

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo