Reprezentant Polski i jego nowy tatuaż. Pokazał nim, że wiara jest dla niego bardzo ważna

Uczestnik Euro 2020 Tymoteusz Puchacz pokazał w sieci nowy tatuaż, jaki zrobił sobie tuż przed wyjazdem do zagranicznego klubu. "Puszka" postawił na motyw religijny i na ręce wytatuował sobie wizerunek Maryi. Pokazał tym samym, że wiara w Boga jest dla niego niezwykle istotną częścią życia.

Tymoteusz Puchacz
Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska; Instagram@CzarnyBrat

Tymoteusz Puchacz podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej wystąpił w dwóch meczach reprezentacji Polski - przeciwko Hiszpanii i Szwecji. Zawodnik, który jeszcze do niedawna był graczem Lecha Poznań, nie był pierwszym wyborem Paulo Sousy, ale przekonał selekcjonera, że warto na niego postawić. 

EURO 2020 skończyło się dla Polaków dość szybko i biało-czerwoni mają już czas wolny, mogąc przygotowywać się do nowego sezonu ligowego. Dla Tymoteusza Puchacza będzie to sezon nowych wyzwań: został bowiem piłkarzem niemieckiego Unionu Berlin, występującego w rozgrywkach Bundesligi. 

Zanim jednak Puchacz wyjechał do Niemiec, udał się do... studia tatuażu. I postawił na wzór, który w dzisiejszych czasach może być niekoniecznie oczywisty. Wytatuował sobie bowiem duży wizerunek przedstawiający Maryję - pokazując tym samym swoje przywiązanie do wiary. 

To nie pierwszy religijny tatuaż Tymoteusza Puchacza. Na klatce piersiowej ma również wytatuowany krzyż

 

Źródło: niezalezna.pl

#reprezentacja Polski #Tymoteusz Puchacz

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo