Zapraszamy po "Codzienną"

Szanowni Państwo, w dzisiejszym numerze „Gazety Polskiej Codziennie” szczególnie polecamy wywiad z dr. Krzysztofem Kawęckim, który nie tylko stawia diagnozę polityczną aktualnych zawirowań, ale i przedstawia konkretny scenariusz na możliwe scenariusze.

Zdjęcie ilustracyjne
Tomasz Adamowicz

- Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego musi przedstawić elektoratowi nowy model organizacyjny. Wydaje mi się, że egzamin mógłby zdać model partii republikańskiej, na wzór tej, która funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych. Nie chodzi tu tylko o sojusz PiS np. z dwoma czy trzema mniejszymi ugrupowaniami, tylko o stworzenie projektu, który skupiałby różne ośrodki konserwatywne, organizacje samorządowe, instytucje pozarządowe, stowarzyszenia etc. W tych środowiskach bez wątpienia drzemie duża siła polityczna. Moim zdaniem to jest oferta, z którą PiS powinno wyjść

– mówi dr. Krzysztof Kawęcki w rozmowie z Janem Przemyłskim.

Poza tym w „Codziennej o tym, że warto inwestować w Polsce i przenosić tu swoje biznesy, o wakacyjnej ofercie muzycznej skierowanej nie tylko do wielbicieli Bacha i Mendelssohna i wiele innych ciekawych artykułów.
Zostańcie Państwo z „Codzienną”!

 

Źródło: niezalezna.pl

#Gazeta Polska Codziennie

Olga Doleśniak-Harczuk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo