Polecamy Gazetę Polską Codziennie. Polski Hamlet i Trumpowe analizy

Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień. Gazeta Polska Codziennie na poniedziałek poleca się Państwu!

Zdjęcie ilustracyjne
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Jan Przemyłski opisuje rozterki naszego polskiego Hamleta: Jarosława Gowina. Być, czy nie być w koalicji rządzącej, oto jest pytanie, które nurtuje lidera Porozumienia. Na razie wybrał „być”, ale o to, że będzie głosował w sejmie tak jak reszta koalicjantów, raczej bym się nie zakładał.

Piotr Korycki na s. 4 w oryginalnym ujęciu przedstawia rozterki ludzi, którzy wygrali coś w przeróżnych internetowych konkursach i niecodzienne perypetie niektórych z nich.

W dziale świat wielki powrót Donalda Trumpa. Niedawny prezydent USA spotkal się ze swoimi wyborcami. Jego analiza sytuacji i ocena stanu demokracji może nie jest zbyt wesoła, ale za to niewątpliwie bardzo ciekawa. Ze stron światowych dowiecie się też o obozach grozy jakie gotowali swoim pociechom Niemcy… nie wcale nie za Hitlera. W latach siedemdziesiątych. Warto.

Elektrownia w Ostrołęce to jedna z najbardziej medialnych inwestycji w ostatnich latach. Jednak nie będzie węglowa, tylko parowo-gazowa. O tym na stronach gospodarczych.

Ponadto felietony Joannly Lichockiej i Piotra Lisiewicza, wierszyk Marcina Wolskiego i wiele wiele innych materiałów. Jak zawsze na czasie!

 

Źródło: niezalezna.pl

#Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo