Wzruszający list małego Kuby do Roberta Lewandowskiego: "Cieszę się, że walczyłeś do końca"

Robert Lewandowski odpowiedział w mediach społecznościowych na wzruszający list 9-letniego Kuby. Chłopiec napisał do najlepszego piłkarza świata po nieudanym dla Biało-czerwonych Euro 2020.

Robert Lewandowski odpowiedział na list od małego kibica
fot. facebook.com/rl9official

Jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację

- napisał do Roberta Lewandowskiego Kuba.

Pismo 9-letniego kibica przez internet dotarło do kapitana Biało-czerwonych, który zareagował na piękne słowa dziecka. Kuba - który jak przyznał - zmaga się z chorobą serca, która uniemożliwia mu grę w piłkę był wniebowzięty, gdy przeczytał odpowiedź swojego idola.

Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia!

- odpowiedział chłopcu piłkarz.

List chłopca obiegł media i pojawił się także na twitterowym profilu "Łączy nas piłka", gdzie na wpis zareagował między innymi Rafał Gikiewicz. Bramkarz Augsburga był wyraźnie poruszony korespondencją i zadeklarował, że wyśle Kubie zestaw klubowych gadżetów.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #piłka nożna #Euro 2020

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo