Robert Lewandowski dostał list od młodego kibica. Wzruszył się, gdy zobaczył, co napisał 9-latek

Dziewięcioletni Kuba napisał list do Roberta Lewandowskiego, w którym podziękował mu za występ na Euro 2020. - Nie zawiodłeś mnie. Cieszę się, że walczyłeś do końca - napisał chłopiec. Te słowa wzruszyły kapitana naszej reprezentacji: "Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości" - napisał napastnik Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Zdjęcie otrzymanego listu Lewandowski zamieścił w mediach społecznościowych. Dziewięcioletni Kuba pisze w nim, że jest wielkim fanem "Lewego".

Trzymałem za ciebie kciuki a Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o tobie i reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. 

Kuba dodał, że nie zna adresu do Lewandowskiego, więc poprosi mamę, by umieściła list na Facebooku. - Może do ciebie dotrze - pisał z nadzieją. I dotarł!

- Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam

- napisał Lewandowski na Facebooku.

W liście do Lewandowskiego Kuba ubolewa, że nie może grać w drużynie w piłkę nożną, bo "lekarz mi zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę". Mimo to, chłopiec skradł serce kibiców i samego najlepszego piłkarza świata. 

Takich kibiców nam potrzeba!

 

Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo