Próby ogłupiania widza trwają. Do programów randkowych z golasami dołączają... potwory

Netflix pokazał zwiastun swojego nowego programu randkowego i wygląda na to, że ktoś tam mocno popuścił wodze fantazji. Uczestnicy programu będą wyglądać jak zmutowani ludzie ze zwierzęcymi głowami. W zwiastunie widzimy też diabła/demona, czy UFO. Wszystko wygląda raczej niesmacznie. Ale po tym, jak wymyślono program randkowy, gdzie "ukochanych" wybiera się wyłącznie na podstawie ich... nagich ciał - już nic nas nie powinno zdziwić.

youtube.com/printscreen

Potwory i golasy

"Seksowne Bestie" to tytuł jednej z najnowszych produkcji Netflixa. Będzie to program randkowy, w którym zobaczymy ludzi przebranych za... potwory.

W każdym odcinku uczestnicy zmieniają się w przedziwne istoty wielkości człowieka, a następnie umawiają się na randki z innymi bestiami. Dopiero po dokonaniu wyboru osoby, z którą będą się dalej spotykać, uczestnicy będą mogli zobaczyć swoje rzeczywiste (ludzkie) twarze. Oczywiście wszyscy ostatecznie okazują się być bardzo atrakcyjni.

Zwiastun produkcji wygląda niepokojąco i dość idiotycznie.

Należy jednak przyznać, że to nie pierwszy raz, kiedy producenci programów telewizyjnych zaskakują nas swoimi pomysłami. I to wcale nie w pozytywny sposób.

Program "Magia nagości" miał się ukazać nawet w polskiej telewizji. Ostatecznie emisję zablokowano. Wszystko dlatego, że uczestnicy programu występują nago i są wybierani wyłącznie na podstawie wyglądu swoich ciał.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło łącznie pięć skarg. Jedną z nich skierowała Fundacja Mamy i Taty.

Wspólna presja ma sens. Zoom TV wycofuje się z premiery "Magii nagości". Programu ewidentnie szkodliwego dla uczestników i widzów: nastolatków i osób dorosłych. Dziękuję osobom zaangażowanym w powstrzymanie tego procederu

- napisano w oświadczeniu fundacji.

Nie tylko programy randkowe

Ofiarami postępowego ogłupienia padły nie tylko programy randkowe. W mediach pojawiają się co chwilę informacje o kolejnych postępowych postaciach z filmów, komiksów i bajek - niektórych nawet dla dzieci. 

Ostatnio spory szok wywołała postać Wróżki Chrzestnej z najnowszej filmowej adaptacji "Kopciuszka". Do tej pory kojarzona z magicznym pyłem, skrzydlata postać sympatycznej staruszki już w niczym jej nie przypomina. Do akcji wkracza za to Fab G - czarnoskóry homoseksualista w sukience.

Stawkę podbija Kapitan Ameryka - gej. Umięśnionego wojskowego zastąpiono postacią homoseksualisty z apaszką i kolczykiem w nosie.

Postęp w Hollywood nie oszczędził nawet Spidermana, którego ma zagrać czarnoskóry aktor.

Wisienką na torcie tego szaleństwa jest odbieranie króliczce Loli "zbyt obfitego" biustu, czy zastępowanie broni palnej myśliwego Elmera J. Fudda... kosą.

Na koniec warto wspomnieć o zakazanych postaciach policjantów i radiowozów w klockach Lego, w ramach solidarności z zadymiarzami z ruchu Black Lives Matter.

 

Źródło: niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo