Piotr Zieliński załamany po meczu ze Szwecją: "Ostatnie miejsce, jeden punkt..."

Po porażce ze Szwecją 2:3 i odpadnięciu z Euro 2020 Piotr Zieliński uznał, że cały turniej jest do zapomnienia. "Po meczu patrzymy w tabelę, ostatnie miejsce, jeden punkt..." - smutny podsumował piłkarz polskiej reprezentacji.

Polacy żegnają się z Euro 2020 po fazie grupowej
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

W pierwszej kolejce Biało-czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2, potem zremisowali z Hiszpanią 1:1. W środę grali o wszystko ze Szwecją, którą trzeba było pokonać, aby awansować.

Ten mecz dało się wygrać, ale trochę na własne życzenie go przegrywamy. Nie możemy tracić gola w pierwszej akcji. Pierwsza minuta meczu, a my już przegrywamy 0:1... Potem przegrywaliśmy 0:2, doszliśmy na 2:2, ale przez 10 minut zabrakło jeszcze więcej sprytu, koncentracji, chęci zdobycia bramki

- ocenił Zieliński w rozmowie z TVP.

Polska jest w gronie ośmiu zespołów, które żegnają się z Euro 2020 po fazie grupowej.

Po meczu patrzymy w tabelę, ostatnie miejsce, jeden punkt... Nie uważam, że gra była nie wiadomo jak słaba. Zabrakło więcej koncentracji z tyłu, pomocy, no i szczęścia. Kończymy ten turniej z jednym punktem i idzie do zapomnienia, niestety

- skomentował "Zielu".

Pierwsze miejsce zajęła Szwecja z siedmioma punktami, druga jest Hiszpania z pięcioma. Mająca trzy "oczka" Słowacja również odpadła.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Euro 2020 #piłka nożna #Piotr Zieliński ##POLSWE

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo