Chciał staranować policjantów samochodem. Został aresztowany

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który we wtorek chciał staranować policjantów w podwarszawskim Raszynie. Informację potwierdził rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. "Zatrzymany trafił do aresztu policyjnego" - powiedział nadkomisarz.

gov.pl

Do zdarzenia doszło we wtorek w Raszynie. Policjanci z jednego z wydziałów kryminalnych podczas interwencji oddali kilka strzałów w kierunku pojazdu, którego kierowca chciał staranować funkcjonariuszy.

- Po kilkuset metrach mężczyzna porzucił auto, w którym widoczne były dziury po kulach

- poinformował rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Kierowcy podczas działań pościgowych szukali policjanci z garnizonu stołecznego, śmigłowiec policyjny. Sprowadzono również psy tropiące.

Jak ustaliła, policjanci zatrzymali podejrzanego. Informację potwierdził rzecznik KSP. "Potwierdzam, że mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów. Z uwagi na charakter sprawy nie mogę mówić o szczegółach" - podkreślił nadkomisarz.

- Dodam jedynie, że działania są prowadzone przez policjantów wydziału do walki z przestępczością samochodową. W związku z wczorajszymi wydarzeniami w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie prowadzone są czynności dotyczące czynnej napaści

 - zaznaczył.

Podał, że zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#policja #Raszyn

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo