Zacznij dzień z „Codzienną”!

W najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” (dostępnym 23 czerwca) specjalny wysłannik na EURO 2020, Artur Szczepanik pisze o ostatnich przygotowaniach reprezentacji do starcia, które musimy wygrać, aby wyjść z grupy. Będzie też o kulisach innego starcia - starcia cywilizacji. Tomasz Duklanowski informuje, że europosłowie zajmą się bowiem tzw. raportem Matica, który odnosi się do praw reprodukcyjnych i seksualnych. Ponadto w numerze najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata. Dziennik dostępny także w wygodnej prenumeracie elektronicznej.

Gazeta Polska Codziennie
  • Nie trzeba nikogo przekonywać, że najważniejsze wydarzenie środy będzie miało miejsce o godz. 18.00 w Sankt Petersburgu.

Polscy piłkarze zagrają kolejny mecz o wszystko. Tym razem ze Szwecją. Specjalny wysłannik „Codziennej” na EURO 2020, Artur Szczepanik pisze o ostatnich przygotowaniach reprezentacji do starcia, które musimy wygrać, aby wyjść z grupy. W Rosji temperatury tropikalne, żar leje się z nieba. Ale to nie powinno przeszkodzić biało-czerwonym w rozegraniu dobrego meczu. Trzymamy kciuki za Roberta Lewandowskiego i spółkę. Szwedów trzeba pokonać!

  • W Brukseli dojdzie do innego „starcia”. Cywilizacji śmierci i obrońców życia.

Red. Tomasz Duklanowski informuje, że europosłowie zajmą się bowiem tzw. raportem Matica, który odnosi się do praw reprodukcyjnych i seksualnych. Zakłada on m.in. że aborcja powinna być prawem człowieka i promuje permisywną edukację seksualną. - To kolejny pomysł lewackiego szaleństwa w Parlamencie Europejskim – mówi europoseł Joachim Brudziński. To nie jedyny przejaw szaleństwa urzędników z Brukseli. Unia chce prowadzić… podatek od mleka, które zamierza traktować jako napój. Gdzie jest kres chorych „pomysłów”?

  • W „Codziennej” polecamy także tekst red. Agnieszki Kowalczyk o otwieranej w czwartek na pl. Józefa Piłsudskiego w Warszawie wystawie zatytułowanej „Od »Zwierciadła polskości« po »Laur niepodległości«”.

Wystawa, inspirowana albumem historycznym „Zwierciadło polskości XIX stulecia. »Gazeta Polska« w latach 1826–1907”, stanowi utrwalony w słowie i obrazie zapis burzliwej historii Polski porozbiorowej wyłaniającej się z setek stronic dawnej „Gazety Polskiej”. Koniecznie trzeba ją obejrzeć!

Więcej arcyciekawych artykułów przeczytają Państwo w środę w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

„Codzienna” dostępna również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

Zobacz więcej GPCodziennie.pl

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie,

#Gazeta Polska Codziennie

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo