Cztery nagrody dla francuskiego koncernu

Renault Polska zdobyło cztery nagrody w plebiscycie Fleet Derby 2021, organizowanym przez miesięcznik „Fleet. Auto w Firmie”. Firma zwyciężyła w kategorii „Motoryzacyjna Marka Flotowa” (podkategoria „Samochody użytkowe”), nagrodzono też Kartę Flotową Renault, usługę wygodne raty oraz napęd hybrydowy typu plug-in w nowym Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid.

mat. pras.

W tym roku do Fleet Derby przyjęto 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów.

Była to już dziesiąta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby. Głosowanie trwało pół roku, od stycznia do czerwca br. i odbyło się za pośrednictwem strony internetowej. Organizatorem plebiscytu oraz gali wręczenia statuetek była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w Firmie”.

 

Źródło: niezalezna.pl

#moto #technologie #innowacje #konkurs #Renault #marka #auto

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo