Tak będzie wyglądała Puma zaprojektowana przez internautów

W ciągu 10 dni fani Forda oddali prawie 275 000 głosów w serii ankiet na profilach producenta samochodów na Twitterze i Instagramie, wybierając kombinacje kolorystyczne elementów, w tym lakieru, naklejek i zacisków hamulcowych, a także decydując o nazwie modelu. Puma ST w wersji Gold Edition będzie dostępna w limitowanej liczbie egzemplarzy jeszcze w tym roku.

mat. pras.

Puma ST Gold Edition będzie napędzana 1,5-litrowym silnikiem benzynowym EcoBoost o mocy 200 KM, zapewniającym przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,7 sekundy.  Sportowe rozwiązania techniczne obejmują: możliwość wyboru trybu jazdy, w tym Sport, Track i Eco, wyjątkowy w tym segmencie mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i opatentowane przez firmę Ford sprężyny zawieszenia ze zmiennym kierunkiem działania oraz zaprojektowane dla tego modelu parametry zawieszenia i układu kierowniczego, zapewniające wyjątkowe reakcje na zakrętach.

Nowy Ford będzie wyróżniał się następującymi elementami – lakier: czarny, zaciski hamulcowe: czerwone, przeszycia pasów bezpieczeństwa: szare.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Ford #debiut #innowacje #technologie #moto

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo